Vali Büyükersoy, köy yolunu inceledi

Vali Büyükersoy, köy yolunu inceledi
Vali Büyükersoy, köy yolunu inceledi
MUŞ (AA) - Vali Vedat Büyükersoy, Üçevler grup köy yolunda incelemede bulundu.Büyükersoy, Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Şeyhmus Yentür, Köy...

MUŞ (AA) - Vali Vedat Büyükersoy, Üçevler grup köy yolunda incelemede bulundu.

Büyükersoy, Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Şeyhmus Yentür, Köy Yolları Şube Müdürü Fesih Çakır ile Üçevler grup köy yolunu inceledi.

Büyükersoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yolun kışın sürekli ulaşıma açık kalması için 700 metre uzunluğunda kar tüneli yapıldığını söyledi.

Yolda altyapı çalışmalarında sona gelindiğini ve asfalt çalışmalarına başlayacaklarını ifade eden Büyükersoy, şöyle konuştu:

"Arkadaşlarımız ramazan ayı ve havaların çok sıcak olmasına rağmen ağır koşullarda çalışmalarına devam ediyor. Onları tebrik ediyorum. Yaptıkları hizmetten dolayı minnettarız. Bu yıl hedeflediğimiz 425 kilometre köy ağımızı birinci ve ikinci kat asfalt olmak üzere çalışmalarımız devam ediyor. Bizim için zaman çok önemli. Çünkü ilimizde iklim şartları çok ağır. Yağmur ve soğuk olan günlerde asfalt çalışması yapamıyoruz. Ramazana rağmen arkadaşlarımız programın yetişmesi için çalışmaya devam ediyor."


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Köy

  ,

  zaman

  ,

  kar

  ,

  Yağmur

  ,

  sıcak