Vali Yardımcısı Uyan'dan okul ziyareti

Vali Yardımcısı Uyan'dan okul ziyareti
Vali Yardımcısı Uyan'dan okul ziyareti
MUŞ (AA) - Vali Yardımcısı Zeliha Uyan, merkeze bağlı Serinova Beldesindeki Yatılı Bölge Okulu'nda (YİBO) incelemelerde bulundu.İl Milli Eğitim...

MUŞ (AA) - Vali Yardımcısı Zeliha Uyan, merkeze bağlı Serinova Beldesindeki Yatılı Bölge Okulu'nda (YİBO) incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan ile okula giden Uyan, okul hakkında bilgi aldıktan sonra, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Uyan, yaptığı açıklamada, İl Milli Eğitim Müdürü Arslan ile zaman zaman okulları ziyaret ettiğini ve çocuklarla bire bir temas kurduğunu söyledi.

Öğrencilere onların da önemli yerlere gelebileceğini göstermek istediklerini ifade eden Uyan, "Okullarımız gayet güzel. Özellikle öğretmen ve müdürlerimizin canla başla çalıştığını görmek bizi çok mutlu ediyor. Eksiklikler olsa da bunları inşallah dönem başında tamamlayıp çocuklarımızın başarılarını daha da güzel noktalara taşıyacağız" dedi.

Daha sonra Belediye Başkanı Engin Atılgan'ı ziyaret eden Uyan, beldede yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı ve başkana eğitime sunduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Sohbet

  ,

  Öğretmen

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  zaman