AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz:

AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz:
AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz:
- "Milletimiz düğümü çözmek için 1 Kasım'ı sabırsızlıkla bekliyor" - "Biz, 7 Haziran'daki sonuçtan kendi üzerimize düşen dersleri aldık. Milletimiz bize bir mesaj verdi, 7 Haziran akşamından beri sorumlu bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştirdik"

NEVŞEHİR (AA) - AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, "Milletimiz düğümü çözmek için 1 Kasım'ı sabırsızlıkla bekliyor" dedi. 

Partisinin Nevşehir milletvekili adaylarıyla esnaf ziyaretinde bulunduktan sonra gazetecilere açıklama yapan İnceöz, 1 Kasım'da yapılacak seçimlerin "memleket meselesi" olduğuna dikkati çekti. Halkın seçimleri sabırsızlıkla beklediğini vurgulayan İnceöz, "Milletimiz düğümü çözmek için 1 Kasım'ı sabırsızlıkla bekliyor. 1 Kasım için kararlarını vermiş ve bu işin bir memleket meselesi olduğunun farkındalar" dedi.

- "Üzerimize düşen dersleri aldık"

Hükümet belirsizliğinin Türkiye'ye zaman kaybettirdiğini, yaşanan tüm sorunları çözecek olan iradenin ise millet olduğunu ifade eden İnceöz, şunları kaydetti:

"Milletimiz düğümü çözmek için 1 Kasım'ı sabırsızlıkla beklemektedir. Biz, 7 Haziran'daki sonuçtan kendi üzerimize düşen dersleri aldık. Milletimiz bize bir mesaj verdi, 7 Haziran akşamından beri sorumlu bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Bahçeli'nin terör eylemlerinin arttığı bir dönemde bizi çaldığımız kapıdan boş göndermemesi gerekiyordu. Böylesine önemli bir coğrafyada, böylesine kritik bir süreçte hükümet belirsizliğinin ülkeye ne kadar zaman kaybettirdiğini, nelere mal olduğunu aziz milletimiz gördü. Milletimiz düğümü çözmek için 1 Kasım'ı sabırsızlıkla bekliyor."