AK Parti Nevşehir milletvekilleri Avanos'u ziyaret etti

AK Parti Nevşehir milletvekilleri Avanos'u ziyaret etti
AK Parti Nevşehir milletvekilleri Avanos'u ziyaret etti
NEVŞEHİR (AA) - AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Avanos ilçesini ziyaret etti. Avanos İlçe...

NEVŞEHİR (AA) - AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Avanos ilçesini ziyaret etti. 

Avanos İlçe Başkanlığı ziyaretinde açıklama yapan Gizligider, bölge için önemli yatırımların müjdesini verdi. 

Nevşehir genelinde bir çok yatırımların hayata geçtiğini aktaran Gizligider, "7 Haziran seçimleri sonrası hükümetin kurulamaması ülkemiz hizmetlerinin aksamasına sebep oldu. Ancak 1 Kasım seçimleri sonrası ilk günkü aşkla, muhabbetle bu ülke için bu millet için var gücümüzle çalışmalara devam edeceğiz. 2020 yılı öncesi hızlı tren, Kayseri, Avanos, Nevşehir, Antalya hattında hizmete girecek. Nevşehir, Ankara otoyolunun yapımına 2016 yılında başlanacak. Ankara-Nevşehir arası, yapılacak duble yollarla 2 saate inecek" diye konuştu.

Gizligider, Avanos Huzurevi Projesinin hazırlıklarının tamamlandığını ve ilerleyen günlerde yapımına başlanacağını ifade ederek, Avanos Hastanesinin tam teşekküllü Devlet Hastanesi olması yönünde çalışmaların devam ettiğini söyledi.