BBP Nevşehir İl Başkanı Karataş:

BBP Nevşehir İl Başkanı Karataş:
BBP Nevşehir İl Başkanı Karataş:
- "Biz her ne olursa olsun, milletimizin hukukuna sahip çıkarak, tahrip edilen milli birliğimizi korumayı azim ve karalılıkla sürdüreceğiz"

NEVŞEHİR (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) Nevşehir İl Başkanı Şerafettin Karataş, "Biz her ne olursa olsun, milletimizin hukukuna sahip çıkarak, tahrip edilen milli birliğimizi korumayı azim ve karalılıkla sürdüreceğiz" dedi.

BBP İl Başkanı Şerafettin Karataş, bir restoranda düzenlediği basın toplantısında, partilerinin işgalci güçlerin kirli oyunlarına düşmeyeceğini belirtti.

Karataş, kimseyi ötekileştirmeyerek, Muhsin Yazıcıoğlu 'nun, "Biz varsak millet var, millet varsa biz varız" anlayışıyla hareket ettiklerini aktardı.

Erken seçimde yeterli güvenlik önlemi alınamayacağını savunan Karataş, "Biz her ne olursa olsun, milletimizin hukukuna sahip çıkarak, tahrip edilen milli birliğimizi korumayı azim ve karalılıkla sürdüreceğiz" dedi.

Nevşehir milletvekili adayı Yavuz Başaran ise birlik ve beraberliğin önemli olduğunu, bunun için ellerini değil, tüm bedenlerini taşın altına koymayı göze aldıklarını belirtti.

Kurucu genel başkanları Muhsin Yazıcıoğlu'nun yolunda olduklarını aktaran Başaran, "Namlusunu millete çeviren yönetime selam durmam' diyen, 'Bana baskı sökmez. Benim Allah'tan başka korkum yok' diyen Muhsin Yazıcıoğlu'nun yolundayız" ifadesini kullandı.