Derinkuyu'da kros şampiyonu Şen ödüllendirildi

Derinkuyu'da kros şampiyonu Şen ödüllendirildi
Derinkuyu'da kros şampiyonu Şen ödüllendirildi
NEVŞEHİR (AA) - Kros şampiyonasında ikinci kez Türkiye birincisi olan Ömer Şen'e çeşitli hediyeler verildi.Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet...

NEVŞEHİR (AA) - Kros şampiyonasında ikinci kez Türkiye birincisi olan Ömer Şen'e çeşitli hediyeler verildi.

Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı, Derinkuyu Esnaf ve Sanatkarlar İle Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Sarı, Diyarbakır'da düzenlenen kros yarışmasında Türkiye birincisi olan Şen'i makamlarında kabul etti. 

Balcı, kabulünde, Şen'in ilçenin gururu olduğunu belirterek, "Kendisiyle iftihar ediyoruz. Bu başarıyı gösteren geçimizi ben bir kez daha tebrik ediyorum. Ömer Şen kardeşimizin ilçemizi ve ilimizi başarıyla temsil ettiğini düşünüyorum. İlçemizde yetenekli, spora ilgi duyan gençlerimiz var. İnşallah o gençlerimiz için de bu tür Türkiye başarıları birer teşvik vesilesi olur" diye konuştu. 

Balcı, Şen'e spor ayakkabı hediye etti. 

Derinkuyu Esnaf ve Sanatkarlar ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Sarı'da, Şen'i makamında kabul ederek, başarısından dolayı çeşitli hediyeler verdi.  Başkan Sarı, başarılı sporcuları her zaman takdir ettiklerini ifade ederek, "Şen'in başarısı Derinkuyu heyecanla karşılanmıştır. Kazanmış oldukları Türkiye kros şampiyonluklarından dolayı kutluyorum" dedi.