Gülşehir Kaymakamı Ertekin'den AK Parti ve MHP ziyareti

Gülşehir Kaymakamı Ertekin'den AK Parti ve MHP ziyareti
Gülşehir Kaymakamı Ertekin'den AK Parti ve MHP ziyareti
NEVŞEHİR (AA) - Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, AK Parti ve MHP Gülşehir ilçe teşkilatlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Geçtiğimi aylarda...

NEVŞEHİR (AA) - Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, AK  Parti  ve MHP Gülşehir ilçe teşkilatlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimi aylarda ilçe kongrelerini tamamlayarak yeni yönetimlerini oluşturan AK Parti ve MHP Gülşehir ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Kaymakam Ertekin, ilk ziyareti AK Parti ilçe teşkilatına yaptı.  Ak Parti Gülşehir İlçe Başkanı Kürşat Koç, İl Genel Meclis Üyesi Hakan Yaman ve ilçe teşkilat üyeleri tarafından parti girişinde karşılanan Ertekin, Kürşat Koç başkanlığında yeni oluşturulan AK Parti İlçe Teşkilat üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Daha sonra MHP Gülşehir İlçe Teşkilatına geçen Ertekin, MHP Gülşehir İlçe Başkanı Abdullah Ergen, İl Genel Meclis Üyesi Hilmi Ergen ve teşkilat üyeleri tarafından karşılandı. 3 dönemdir MHP Gülşehir İlçe Başkanlığına seçilen Abdullah Ergen ve ekibine hayırlı olsun dileklerini ileten Ertekin, partililere çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan Ertekin, her iki siyasi parti ilçe teşkilat ziyaretinde Gülşehir'in sorunları, çözüm ve halkın beklentileri konusu üzerinde istişareler yapma fırsatı bulduklarını kaydetti. İlçe halkının siyasi tercihleri doğrultusunda aktif olan AK Parti ve MHP ilçe teşkilatlarının sorunlara duyarlı yaklaşım içinde olduklarını belirten  Ertekin, olası meselelerin takip edilmesinin memnuniyet verici olduğunu söyledi.