Gülşehir'de öğrencilere ayakkabı yardımı

Gülşehir'de öğrencilere ayakkabı yardımı
Gülşehir'de öğrencilere ayakkabı yardımı
NEVŞEHİR (AA) - Gülşehir ilçesinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin öncülüğünde ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık ayakkabı dağıtımı...

NEVŞEHİR (AA) - Gülşehir ilçesinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin öncülüğünde ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık ayakkabı dağıtımı yapıldı.

 Nevşehir Ticaret Borsası tarafından eğitime destek vermek amacıyla her yıl gelenek haline getirilen öğrencilere verilen kışlık ayakkabı dağıtım programı Gülşehir Karavezir İlkokulunda gerçekleştirildi.  

Program kapsamında hazırlanan ayakkabı paketleri, Gülşehir'deki ilk ve orta okullarındaki 100 öğrenciye teslim edildi.

Gülşehir Milli Eğitim İlçe Müdürü Yılmaz Ceylan, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçedeki ilk ve orta okullarda öğrenim gören öğrencilere kışlık ayakkabı yardımı yapıldığını söyledi. Öğrencilerle ilgili bilgi ve sayının okul idarecileri tarafından Nevşehir Ticaret Borsası yetkililerine iletildiğini belirten Ceylan, organizasyonu gerçekleştiren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Nevşehir Ticaret Borsası yöneticilerine teşekkür etti.

Kışlık ayakkabılar, Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Havalı ve öğretmenler tarafından öğrencilere dağıtıldı.