Gümüşkent'te saat kulesi ve taziye evi açılışı yapıldı

Gümüşkent'te saat kulesi ve taziye evi açılışı yapıldı
Gümüşkent'te saat kulesi ve taziye evi açılışı yapıldı
NEVŞEHİR (AA) - Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent köyünde saat kulesi ve taziye evi açılışı gerçekleştirildi.Gümüşkent Köyü Muhtarlığı...

NEVŞEHİR (AA) - Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent köyünde saat kulesi ve taziye evi açılışı gerçekleştirildi.

Gümüşkent Köyü Muhtarlığı öncülüğünde ve köy halkının katkılarıyla yaptırılan köy meydanındaki saat kulesi ve taziye evinin açılışına, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, AK  Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Burada konuşan Gümüşkent Köyü muhtarı Ömer Arun, saat kulesi ve taziye evine maddi manevi destekte bulunan köy halkına teşekkür etti.

Ardından saat kulesi ve taziye evi hizmete açıldı. 

Vali Ceylan, programın ardından Gülşehir ilçe merkezinde yapımı devam eden 100 yataklı orta öğretim karma öğrenci yurdu inşaatında incelemelerde bulundu, Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin ve binanın yapımını üstlenen firma yetkilisinden bilgi aldı.