"Kamuda yönetici yetkinliklerinin artırılması" semineri

"Kamuda yönetici yetkinliklerinin artırılması" semineri
"Kamuda yönetici yetkinliklerinin artırılması" semineri
NEVŞEHİR (AA) - Nevşehir'de, Devlet Personel Başkanlığı öncülüğünde "Kamuda yönetici yetkinliklerinin artırılması" semineri düzenlendi.Avanos...

NEVŞEHİR (AA) - Nevşehir'de, Devlet Personel Başkanlığı öncülüğünde "Kamuda yönetici yetkinliklerinin artırılması" semineri düzenlendi.

Avanos ilçesinde bir otelde gerçekleştirilen seminerde konuşan Devlet Personel Başkan Yardımcısı Enes Polat, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde meydana gelen terör saldırısını kınadı.

Güvenlik güçlerine yönelik saldırılar karşısında konuşmakta zorluk çektiğini aktaran Polat, "Konuşmak zor benim için çünkü dün gece üzücü bir hadise yaşandı. Askerlerimiz bir saldırıya maruz kaldılar. Bu vesileyle şehir olan askerlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, yaralı olan askerlerimize de acil şifalar diliyorum" dedi.

Yapılan programların önemine vurgu yapan Polat, "Bu toplantıların eğitimden bence daha büyük bir önemi, hedefi var. Ve o hedef karşılıklı etkileşime imkan vermesi ve bizim göremediğimiz o Elmadağ'ın arkasını, Polatlı'nın arkasını bize göstermekten ibaret" diye konuştu.

Nevşehir Vali Yardımcısı Vural Demirtaş ise konumu ve yaşadığı yer dikkate alınmadan herkesin birer yönetici olduğunu belirterek, en iyi yöneticinin  kendisini yetiştiren, duvarın arkasını gören kişi olduğunu vurguladı.

Konuşmanın ardından Polat, Demirtaş ve öteki yetkililere katılımlarından dolayı buket çiçek verdi.