Milletvekili Açıkgöz'ün bayram ziyaretleri

Milletvekili Açıkgöz'ün bayram ziyaretleri
Milletvekili Açıkgöz'ün bayram ziyaretleri
NEVŞEHİR (AA) - AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı dolayısıyla Hacıbektaş ilçesindeki Rıfat Kartal Huzurevi'nde yaşlı ve...

NEVŞEHİR (AA) - AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı dolayısıyla Hacıbektaş ilçesindeki Rıfat Kartal Huzurevi'nde yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşları ziyaret etti.

Merkezdeki yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarla bayramlaşan Açıkgöz, Ramazan Bayramını vatandaşlarla bayram tadında geçirdiklerini söyledi.

Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek onların hayır duasını aldıklarını dile getiren Açıkgöz, AK Parti iktidarları döneminde yaşlılar ve engellilerle ilgili devrim niteliğinde yenilikler yapıldığını belirterek, şunları kaydetti:

"Bayram sebebiyle ziyaret ettiğimiz sivil toplum kuruluşları, hastalarımız, sağlık çalışanları, esnaflarımız ile huzur evinde vatandaşlarımızdan gördüğümüz tablo bizi çok memnun ediyor ve aynı zamanda tam bir bayram havası içerisinde halkımızla kucaklaşıyoruz. Bu işler sadece para ile ve para için yapılacak işler değil. Öncelikle merhamet, sabır, güler yüz ister."

Açıkgöz, Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği'ni, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni, Enderun Eğitim Vakfı ile Devlet Hastanesindeki hastaları ziyaret etti.