Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu

Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu
Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu
NEVŞEHİR (AA) - AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 7 Haziran 2015'te gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleriyle...

NEVŞEHİR (AA) - AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 7 Haziran 2015'te gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleriyle Nevşehir'de 4. kez AK Parti rüzgarı estirmeye kararlı olduklarını kaydetti.

Tanrıver, yaptığı yazılı açıklamada, Nevşehir'de, 1. sırada Mustafa Açıkgöz, 2. sırada Murat Göktürk ve 3. sırada da Ebubekir Gizligider ile seçimlere girileceğini belirtti.

Tanrıver, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Ülkemizi ve şehrimizi 2023 vizyonuna taşıyacak kadrolarımız açıklandı. Nevşehir'de 55 aday adayı ile girdiğimiz seçim yarışında 3 ismimiz belirlendi. Biz seçilemeyen bütün adaylarımızı seçim çalışmalarımızda sahalarda görmek istiyoruz. Her zaman olduğu gibi şehrimizde birlik ve beraberlik içerisinde seçim dönemini geçirmek istiyoruz. Seçim yarışına giren bütün adaylarımıza başarılar diliyorum. 7 Haziran 2015 tarihinde Türkiye 'nin gerek çevresinde ve gerekse de dünya genelinde lider bir ülke olarak gücünü ortaya koyması ve gelişmiş sayılı ülkeler arasında ilk sıralarda yer alması adına yeniden halkın iradesine başvurulması için bir seçim yapılacak."