Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu

Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu
Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu
- Nevşehir MHP İl Başkanı Taşcı: "Adaylarımız ve aday adaylarımızla birlikte yarından itibaren seçim kampanyamızı başlatıyoruz"

NEVŞEHİR (AA) - Nevşehir MHP İl Başkanı Göksel Taşcı, "Adaylarımız ve aday adaylarımızla birlikte yarından itibaren seçim kampanyamızı başlatıyoruz" dedi.

Taşcı, il binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, aday adaylarının belirlenmesi sürecinde parti ve il teşkilatının yanı sıra temayül yoklamasının da etkili olduğunu söyledi.

Seçimlere iddialı bir şekilde girdiklerini belirten Taşcı, "Partimiz için, milletimiz için Nevşehir'imiz için inşallah hayırlı olacağına inandığımız Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mustafa Uğur sıralaması gerçekleşti. İnşallah adaylarımız ve aday adaylarımızla yarından itibaren seçim kampanyamızı başlatıyoruz. Allah nasip ederse 7 Haziran akşamı milletvekilleri ile mecliste Nevşehir'i temsil edeceğiz" diye konuştu.

Sürecin sorunsuz geçmesi için tüm partilere sorumluluk düştüğünü aktaran Taçcı, "İnşallah kazasız belasız bir seçim dönemi yaşarız. Seçim atmosferini germeden, sağlıklı ve huzurlu bir seçim dönemi diliyorum. MHP ülkenin bulunduğu durumdan çıkması için bütün Türkiye 'de çok ciddi adaylarla iktidara taliptir. İktidarın şuandaki olumsuz tavırları sandığa yansıyacaktır" ifadelerini kullandı.