Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider: "Türkiye ve Nevşehir'de fetret devri bitmiştir"

NEVŞEHİR (AA) - AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin olmayan sonuçlarına ilişkin, "Türkiye ve Nevşehir'de fetret devri bitmiştir. Seçimden sonraki ilk günden itibaren milletimizin daha mutlu olduğu görülüyor" dedi.

Nevşehir'de yeniden milletvekili seçilen Gizligider, parti binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni süreçte siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ve sektör temsilcileri ile sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunacaklarını söyledi.

"Nevşehir siyasi tarihinin en yüksek oy oranına sahip olduk. Milletimizle sürekli görüşmelerde bulunarak yolumuza ve hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz" diyen Gizligider, şöyle konuştu: "Partimiz 1 Kasım seçimlerini başarıyla atlattı. Türkiye ve Nevşehir'de fetret devri bitti. İlk günden itibaren milletimizin daha mutlu olduğu görülüyor. Sadece Türkiye değil, farklı coğrafyalarda yaşayan mazlum milletlerde ortaya çıkan sonuçtan dolayı mutlu oldular. Diğer siyasi partilerle, Sivil Toplum Kuruluşları ve sektör temsilcileriyle bundan sonraki süreçte daha çok birlikte olacağız ve fikirlerini alacağız."