"OPET Temiz Tuvalet Konvoyu" Nevşehir'de

"OPET Temiz Tuvalet Konvoyu" Nevşehir'de
"OPET Temiz Tuvalet Konvoyu" Nevşehir'de
NEVŞEHİR (AA) - OPET'in temiz ve sağlıklı bir toplum hedefiyle başlattığı "Temiz Tuvalet" kampanyası kapsamında oluşturulan "Temiz Tuvalet Tırları"...

NEVŞEHİR (AA) - OPET'in temiz ve sağlıklı bir toplum hedefiyle başlattığı "Temiz Tuvalet" kampanyası kapsamında oluşturulan "Temiz Tuvalet Tırları" Nevşehir'e geldi.

OPET istasyonlarında hijyen sağlama ve malzeme tedariği yapmak için 22 günde 14 şehri gezen OPET Temiz Tuvalet Konvoyunca, Nevşehir'deki tüm OPET istasyonlarında malzeme tedariği yapıldı. Sürücülere 'temizlik ve hijyen' kurallarına yönelik bilgilendirici broşür ve temizlik kitlerinin dağıtıldığı tırlardan oluşan konvoyun, 3 ay içerisinde yaklaşık 10 bin kilometre yol yaparak, 30 şehirdeki 180 istasyonda hizmet vereceği öğrenildi.

OPET Yönetim Kurulu Kurucu üyesi Nurten Öztürk, projeyle 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini belirtti. Tuvaletlerin, bir ülkenin medeniyet göstergesi olduklarını vurgulayan Öztürk, "Kampanyamız, bizim temiz ve sağlıklı toplum yaratma mücadelemizdir. Temiz tuvalet kampanyasını kendi istasyonlarımızda uygularken, 72 ili gezerek 6 milyon kilometre yol kat ettik" dedi.


  ETİKETLER:

  toplum

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet