Şehit polis memuru Güneş için mevlit okutuldu

Şehit polis memuru Güneş için mevlit okutuldu
Şehit polis memuru Güneş için mevlit okutuldu
NEVŞEHİR (AA) - Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde teröristlerin silahlı saldırısı sırasında şehit olan polis memuru Ali Rıza Güneş için Nevşehir'de...

NEVŞEHİR (AA) - Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde teröristlerin silahlı saldırısı sırasında şehit olan polis memuru Ali Rıza Güneş için Nevşehir'de mevlit okutuldu.

Şehit Güneş'in ailesinin yaşadığı Gülşehir ilçesi Yeşilöz köyünde düzenlenen mevlit programına Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Metin Alkaya, Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, Nevşehir İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Yeşilöz Köyü Camisinde cuma namazı öncesi okunan mevlidin ardından şehidin ailesinin yaşadığı eve geçen Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, babası Şahin Güneş ile bir süre görüştü.

Program, okunan Kur'an-ı Kerim ve dualarla sona erdi.

Tunceli'nin Nazimiye İlçe Emniyet Amirliğine ve Kaymakamlık lojmanlarına terör örgütü mensupları tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda yaralanan polis memuru Ali Rıza Güneş, kaldırıldığı Elazığ Askeri Hastanesinde şehit olmuştu.