THK'nin deri toplama kampanyasına destek verenlere plaket

THK'nin deri toplama kampanyasına destek verenlere plaket
THK'nin deri toplama kampanyasına destek verenlere plaket
NEVŞEHİR (AA) - Türk Hava Kurumu (THK) Gülşehir Şubesince, THK'nin deri toplama kampanyasında destek verenlere plaket verildi.THK Nevşehir Temsilcisi...

NEVŞEHİR (AA) - Türk Hava Kurumu (THK) Gülşehir Şubesince, THK'nin deri toplama kampanyasında destek verenlere plaket verildi.

THK Nevşehir Temsilcisi Coşkun Kırtıl, ilçedeki bir sosyal tesiste düzenlenen törende yaptığı konuşmada, geçen sene Nevşehir'de en çok kurban derisinin Gülşehir'de toplandığını söyledi.

THK Gülşehir Şubesine destek veren kurumların amirleriyle  sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine teşekkür eden Kırtıl, bu yıl da ilçe genelinde aynı özverili çalışmanın yapılacağına inandığını kaydetti.  

THK'nin neferleri olarak faaliyetlerini en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını ifade eden Kırtıl, THK'ye maddi ve manevi katkıda bulunanlara plaket vermenin gururunu yaşadıklarını belirtti.

Plaketler Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Başçavuş Osman Gözedici, İlçe Emniyet Müdürü Suat Mercen, cumhuriyet savcıları Serkan Büyükçıkrıkçı, Sinan Alkılınç ve THK Gülşehir Şubesi Temsilcisi Yusuf Aytekin tarafından verildi.