MHP Niğde Milletvekili Bayram:

MHP Niğde Milletvekili Bayram:
MHP Niğde Milletvekili Bayram:
- "Resmi koalisyon görüşmeleri başlamadan çok yönlü oluşturulmaya çalışılan algı ve propaganda düzeneklerinin, bizim nezdimizde inandırıcılığı ve itibarı olmayacaktır

NİĞDE (AA) - MHP  Niğde Milletvekili Vedat Bayram, "Resmi koalisyon görüşmeleri başlamadan çok yönlü oluşturulmaya çalışılan algı ve propaganda düzeneklerinin, bizim nezdimizde inandırıcılığı ve itibarı olmayacaktır" dedi.

Bayram, Bor Caddesi'ndeki bir restoranda verdiği iftarda, kutsal bir günde birlikte iftar yapmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Türkiye 'nin bugün yaşadığı badireleri atlatması için sorumluluk mevkinde bulunanların el birliğiyle hareket etmesinin mecburi olduğunu kaydeden Bayram, "MHP'nin tutumu 7 Haziran'dan bu tarafa kuşkuya yer bırakmayacak kadar açık ve ortadadır. Bu tutarlı, milli ve istikrarlı duruşumuzu uzlaşmaz ve oyunbozan şeklinde göstermeye tevessül edenler her şeyden önce kendi pozisyonlarını ve siyasi geçmişlerini sorgudan geçirmelidir" dedi. 

MHP'ye husumet ve nefret besleyenlerin hevesle yürüttüğü tahrik ve karartma kampanyalarının amacına ulaşamayacağını ifade eden Bayram, şöyle konuştu:

 "Bu aziz milletimizde herhangi bir karşılık bulamayacaktır. Resmi koalisyon görüşmeleri başlamadan çok yönlü oluşturulmaya çalışılan algı ve propaganda düzeneklerinin, bizim nezdimizde inandırıcılığı ve itibarı olmayacaktır. İlke ve ülkülerini ülkesinin hizmet ve esenliğine adayan Milliyetçi Hareket Partisi 'nin tuzak ve senaryolar karşısında geri adım atması düşünülemez. Özellikle TBMM Başkanı seçiminde partimizin doğru ve isabetli tercihini ' AKP 'ye destek' olarak yorumlayan zeka ve samimiyet özürlülerin ciddiye alınacak herhangi bir yanları da bulunmamaktadır."