AK Parti Ordu Milletvekili Çanak:

AK Parti Ordu Milletvekili Çanak:
AK Parti Ordu Milletvekili Çanak:
- "Birileri gücünü terör örgütlerinden alıyorsa biz de gücümüzü milletten alıyoruz"

ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, "Birileri gücünü terör örgütlerinden alıyorsa biz de gücümüzü milletten alıyoruz" dedi. 

Çanak, seçim çalışmaları kapsamında Altınordu ilçesi İsmet Paşa Caddesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Çanak, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, seçime sayılı günler kaldığını belirterek, hız kesmeden çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

AK Parti hükümetiyle 13 yılda yaşanan gelişmenin Cumhuriyet tarihinde eşi benzeri olmadığını belirten Çanak, "Biz milletin efendisi olmadık. Milletin hizmetkarı olduk. Bundan sonra da bu aziz millete hizmet etmeye devam edeceğiz. Birileri gücünü terör örgütlerinden alıyorsa biz de gücümüzü milletten alıyoruz" diye konuştu. 

Çanak, insanların AK Parti'ye güvendiğini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Son 13 yılda yaşanan gelişmenin, büyümenin Cumhuriyet tarihinde bir benzeri daha yok. Türkiye 'nin ekonomisi 3 misli arttı. Artık bölgesinde sözü geçen bir ülke haline geldik. Halkımız bize güveniyor, ülkede istikrarın sürmesini istiyor. Çünkü biz milletimizin menfaatleri için, ülkemizin itibarı için yapmamız gereken ne varsa her şeyi bütün engellemelere karşı bu zamana kadar yaptık, bundan sonra da yapacağız. Çünkü biz milletin efendisi olmadık. Milletin hizmetkarı olduk. Vatandaşlarımız da bunu biliyor. Bundan sonra da bu aziz millete hizmet etmeye devam edeceğiz. 13 yılda vatandaşlarımızın tercihlerinden ve rızasında geriye doğru hiçbir adım atmamıştır, atmayacaktır."