AK Parti Ordu Milletvekili Çanak:

AK Parti Ordu Milletvekili Çanak:
AK Parti Ordu Milletvekili Çanak:
- "Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un önderliğinde birlik ve beraberlik içinde Ordu için çalışıyoruz"

ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, "Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un önderliğinde birlik ve beraberlik içinde Ordu için çalışıyoruz" dedi. 

Çanak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ortak aklın Ordu'ya fayda getireceğini söyledi.

AK Parti Ordu milletvekilleri olarak ortak meselelerinin Ordu olduğunu ifade eden Çanak, "1 Kasım seçimlerinden sonra ben ve arkadaşlarım milletvekilliği gibi gurur verici bir görevi üzerlerine aldı. Ordu milletvekilleri olarak bizler sık sık görüşüyoruz ve haftada bir kez Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş'un da katılımıyla toplantı yapıyoruz. Hepimizin ortak meselesi Ordu. Başbakan Yardımcımız, milletvekili arkadaşlarımız ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızla tam bir uyum içinde Ordu'yu iyi bir yere getirmek istiyoruz" dedi.

Sorunlar ve projeler üzerine sık sık istişarelerde bulunduklarını da belirten Çanak, "Tüm Ordu kamuoyu şunu çok iyi bilsin; bir yerle ilgili sıkıntı, bir proje veya özel bir konu varsa bu ortak aklın ve bizlerin mücadelesiyle çözüme kavuşur. Bizler bunu istişaresini sık sık istişare ediyoruz. Arkadaşlarımız da sağ olsunlar, birbirlerini anlayan bir davranış içerisinde. İnşallah bu durum Ordu'ya fayda getirir" diye konuştu.