AK Parti Ordu Milletvekili Hamarat Akkuş ilçesini ziyaret etti

AK Parti Ordu Milletvekili Hamarat Akkuş ilçesini ziyaret etti
AK Parti Ordu Milletvekili Hamarat Akkuş ilçesini ziyaret etti
ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Akkuş ilçesini ziyaret etti.Öğretmenevinde vatandaşlarla bir araya gelen Hamarat, burada...

ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Akkuş ilçesini ziyaret etti.

Öğretmenevinde vatandaşlarla bir araya gelen Hamarat, burada yaptığı konuşmada, Akkuş'a 200 kişilik öğrenci yurdu yapımına başlandığını söyledi. 

Akkuş'un AK Parti iktidarı dönemimde değişime uğradığını ifade eden Hamarat, şöyle konuştu:

"Akkuş eski Akkuş değil, eskiden hayallerimiz vardı, şimdi projelerimiz var. Ünye-Akkuş-Niksar yolumuzla ilgili gayretlerimiz devam ediyor. Niksar-Tifi arası duble yol olarak yapımına başlanacak, geri kalan bölüm için ise çalışmalarımız devam ediyor. Geç kalınmış gibi görünse de daha iyi nasıl olur, bunun peşindeyiz. Günü kurtaracak projeler peşinde değiliz, yapacağımız şeyleri konuşuyoruz. Bizleri yıpratmak için yapılan konuşmalara, yalan haberlere kulak asmıyoruz, onlar saman alevi gibi yanıp sönüyor. Yalan saman alevi gibidir ne ısıtır ne yemek pişirtir nede kışı geçirtir. Bizim milletle olan bağımız hakikat üzerine. Biz başkaları gibi milletimizi kandırılacak kalabalıklar olarak görmüyoruz. Biz olacak şeyleri konuşuyoruz." 

Hamarat daha sonra Belediye Başkanı sa Demirci'yi de ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.