AK Parti Ordu Milletvekili Şener:

AK Parti Ordu Milletvekili Şener:
AK Parti Ordu Milletvekili Şener:
- "Sayın Numan Kurtulmuş'un Ordu'dan milletvekili adayı gösterilmesi ilimiz adına büyük bir şans"

ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, "Sayın Numan Kurtulmuş'un Ordu'dan milletvekili adayı gösterilmesi ilimiz adına büyük bir şans" dedi. 

Şener, yaptığı açıklamada, kendisininde yer aldığı milletvekili aday listesinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Ordu'da çok çalışarak yeni bir destan yazmak arzusunda olduklarını ifade eden Şener, şunları kaydetti:

"7 Haziran'da yapılacak genel seçimleri için siyasi partiler listelerini belirlediler. AK Parti olarak Başbakan Yardımcımız sayın Numan Kurtulmuş önderliğinde Ordu'yu şaha kaldıracak güzel bir liste oluştu. Hemşehrilerimiz müsterih olsunlar. Başbakan Yardımcımız sayın Kurtulmuş Ordu için büyük bir şanstır. Öyle umut ediyorum ki Ordu'da yeni bir destan yazılacak." 

Şener, ikinci milletvekilliği döneminde tecrübeleri sayesinde daha iyi hizmete imza atacağını belirterek, "AK Parti'nin Genel Başkanı ve Başbakanımız sayın Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere, genel başkan yardımcılarına bana ikinci kez Ordu'dan vekalet imkanı verdikleri için teşekkür ediyorum. İnşallah buna layık olmaya çalışacağız. Tevazu ve hizmet anlayışından bir şey kaybetmeden birinci dönemdeki tecrübelerimizi daha iyi hizmetlere daha kalıcı hizmetlere dönüştürmek için bütün gayretimizi sarf edeceğiz" ifadesinde bulundu.