AK Parti Ordu Milletvekili Şener:

AK Parti Ordu Milletvekili Şener:
AK Parti Ordu Milletvekili Şener:
"8 Haziran'da başlayan süreç ve sonrasını milletimiz bütün siyasi partilerin yandaşlarını, karşıtlarını, bütün görüşleri dinledi. Gözlemini yaptı"

ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, "8 Haziran'da başlayan süreç ve sonrasını milletimiz bütün siyasi partilerin yandaşlarını, karşıtlarını, bütün görüşleri dinledi. Gözlemini yaptı" dedi. 

Şener, gazetecilere yaptığı açıklamada, 7 Haziran seçimleri sonrasında Türkiye 'deki ekonominin zor günler geçirdiğini ve terör olaylarının arttığını söyledi.

Türkiye'nin 1 Kasım'da yeniden sandığa gideceğini hatırlatan Şener, şunları kaydetti:

"8 Haziran'da başlayan süreç ve sonrasını milletimiz bütün siyasi partilerin yandaşlarını, karşıtlarını, bütün görüşleri dinledi. Gözlemini yaptı. Türkiye'de 13 yıldır süren siyasisi istikrarın 8 Haziran Pazartesi sabahı nelere mal olduğu ondan sonraki sürecin, ekonomik süreçlerin ne kadar zorlu bir süreç olduğunu hep birlikte yaşadık, gördük.  Bu ülkede olan her iyi şeyden hepimiz onur duyar, her kötülükten de hepimiz üzülürüz. Bir tarafta terör olayları, bir taraftan ekonomik sıkıntılar, Türkiye'de istikrarın bozulmasıyla aslında nelere mal olduğuna milletimiz yakından şahit olmuş oldu."

'Milletimiz kendi kaderini belirlemek için eline verilmiş olan büyük imkanı çocuklarımızın, memleketimizin geleceği, istikbalimiz için hayırlı kullanacaktır' diyen Şener, şöyle devam etti:

"Milletimizin basiretine güvenen bir partiyiz. Türkiye ne zaman zora girse milletimizin hakemliğine başvurduk. Şimdi yine milletimizin hakemliğine başvuruyoruz. Bu hakemlikte milletimiz bize hangi ölçüde görev ve destek verirse o sonuçla yolumuza devam edeceğiz. Milletimiz AK Parti'nin bu ülkeye yaptığı hizmetleri de göz önünde bulundurarak bundan sonra kalıcı istikrarın, adil paylaşımın kalıcı hale gelmesi için yerleşik düzenin bu tür sıkıntılarla etkilenmemesi için yeniden AK Parti'ye büyük bir destek verecekleri umudumuzu koruyoruz."