AK Parti Ordu Milletvekili Şener'den Tayfur'a ziyaret

AK Parti Ordu Milletvekili Şener'den Tayfur'a ziyaret
AK Parti Ordu Milletvekili Şener'den Tayfur'a ziyaret
ORDU (AA) - AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, Ordu Milletvekili İhsan Şener, Ordu İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Caner Tayfur'u...

ORDU (AA) - AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, Ordu Milletvekili İhsan Şener, Ordu İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Caner Tayfur'u ziyaret ederek kendisine görevinde başarı diledi.

Şener, İçişleri Bakanlığının Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Ordu'ya atandıktan sonra 23 Ocak'ta görevine başlayan Tayfur'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ordu İl Emniyet Müdürü Caner Tayfur, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Türkiyemizin güller diyarı olan Ispartamızdan Karadeniz'in incisi Ordu ilimize geldik. Uzun ya da kısa iyi hizmetler Ordu'da yaparak ayrılmak nasip olur temennisindeyim" dedi.

İhsan Şener ise Ordu'nun sakin bir şehir olduğunu vurgulayarak, "Sakin bir şehirde görev yapacaksınız. Son zamanlarda bu dönemde özellikle mücadele edilmesi gereken alan ihanet çemberidir. Devletlerin zaafından yararlananlar bu tür şeyler yapar. Bu noktada duyarlılık üst noktada. Şehrimize hoş geldiniz. Allah olaysız hizmetler nasip etsin" diye konuştu.