Altın arayan kişinin mağarada kaybolması

Altın arayan kişinin mağarada kaybolması
Altın arayan kişinin mağarada kaybolması
- Altın aramak için girdiği mağarada kaybolan Emrullah Ergen'i bulmak için Ankara'dan profesyonel jandarma arama kurtarma ekiplerinin çağrıldığını bildirildi - Vali Balkanlıoğlu: "Temennimiz kısa sürede Emrullah Ergen'e ulaşabilmek"

ORDU (AA) - Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Altınordu ilçesi Gömüşköy Mahallesi'nde altın aramak için girdiği mağarada kaybolan Emrullah Ergen'i bulmak için  Ankara 'dan profesyonel jandarma arama kurtarma ekiplerinin çağrıldığını söyledi. 

Vali Balkanlıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün gece yaşanan olayla ilgili ekiplerin ihbarı aldıktan sonra kısa sürede mağaraya ulaştığını belirtti.

"Dün akşam ve bugün AFAD, jandarma ve deniz polisi ekiplerimizin çalışmaları sonuçsuz kalmıştır" diyen Vali Balkanlıoğlu, mağaradaki suyun fazla ve bulanık olmasından dolayı arama çalışmalarının yavaş ilerlediğini söyledi.

Ankara'dan profesyonel jandarma arama kurtarma ekiplerinin Ordu'ya gelerek mevcut ekibe katılacağını ifade eden Balkanlıoğlu, "Temennimiz kısa sürede Emrullah Ergen'e ulaşabilmek" diye konuştu. 

Mağarada biriken yağmur suyunun tahliyesi için çalışmanın başladığını kaydeden Balkanlıoğlu, sürecin uzun sürebileceğini ancak ekiplerin elinden geleni yaptığını sözlerine ekledi. 


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Ankara

  ,

  Akşam

  ,

  Bugün

  ,

  Gece

  ,

  AFAD

  ,

  jandarma

  ,

  Yağmur