Altınordu Belediyesi çalışmaları

Altınordu Belediyesi çalışmaları
Altınordu Belediyesi çalışmaları
ORDU (AA) - Altınordu Belediyesince Cumhuriyet Mahallesinde yapılan yol ve kaldırım çalışmalarının hızla devam ettiği bildirildi.Belediye Başkanı...

ORDU (AA) - Altınordu Belediyesince Cumhuriyet Mahallesinde yapılan yol ve kaldırım çalışmalarının hızla devam ettiği bildirildi.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yaptığı açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü kontrolünde çalışmaların sürdürüldüğünü belirtti.

Yüklenici firmaya bağlı ekiplerin yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmalarının ara vermeden sürdüğünü anlatan Tekintaş, "Buradaki hedefimiz Cumhuriyet Mahallesini özlenilen ve hak ettiği değeri vermektir. Bizler de 30 Mart seçimlerinin ardından çalışmalarımızı bu yönde yaptık. En kısa zaman içinde yapılan çalışmalar sona erecek ve mahallemiz hak ettiği görünüme kavuşacaktır" dedi.

Tekintaş, yolların standartlara uygun bir şekilde yapıldığını ve çalışmaların bitmesiyle mahallenin modern bir görünüme kavuşacağını vurgulayarak, "Bunun için de elimizden gelen her türlü fedakarlığı yapıyor ve yapmaya da devam edeceğiz. Ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar. Cumhuriyet Mahallemizdeki çalışmalarımızı en kısa zamanda bitirip halkımızın hizmetine sunacağız" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Modern

  ,

  zaman