Ankara'daki terör saldırısına tepkiler

Ankara'daki terör saldırısına tepkiler
Ankara'daki terör saldırısına tepkiler
- CHP Ordu Milletvekili Torun: "Zor günler geçiriyoruz ama birbirimize kenetleneceğiz ve hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayacağız. Bu ülkede yine barış ve sevgi kazanacak"

ORDU (AA) - CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, "Zor günler geçiriyoruz ama birbirimize kenetleneceğiz ve hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayacağız. Bu ülkede yine barış ve sevgi kazanacak" dedi.

Torun, Ankara 'daki terör saldırısını protesto etmek için Ünye Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan gruba katılarak destek verdi.

Ülkede barış ve sevginin kazanacağını ifade eden Torun, şunları kaydetti:

"Kanlarımız dökülse, canımız yansa dahi bu ülkeye barışı hep beraber getireceğiz. Hiç kimsenin bundan endişesi olmasın. Onlar kendilerini güçlü zannediyorlar ama onlar korkaklar, acizler ve yetersizler ama yılmayacağız, barış dili kullanacağız ve barışı egemen kılacağız. Zor günler geçiriyoruz ama birbirimize kenetleneceğiz ve hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayacağız. Bu ülkede yine barış ve sevgi kazanacak."

Protestoya, CHP Ordu Milletvekili adayı İsa Maral, CHP Ünye İlçe Başkanı Orhan Bodancı, parti üyeleri, Eğitim-Sen Ünye Şube Başkanlığı ve sendika üyeleri, ADD Ünye Şube Başkanı Ali Rıza Ateş ve dernek üyeleri katıldı.

Meydanda bir araya gelen grup, slogan atıp saldırıda yaşamını yitirenler için saygı duruşunda bulunduktan sonra olaysız dağıldı.