Arda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yeniden görmek istiyor

Arda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yeniden görmek istiyor
Arda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yeniden görmek istiyor
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, yaklaşık 10 ay önce gerçekleştirdiği Ordu ziyaretinde valilik bahçesinde sohbet ettiği 9 yaşındaki Arda Türkmen, Erdoğan'ı yeniden görmek istiyor

ORDU (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın, yaklaşık 10 ay önce gerçekleştirdiği Ordu ziyaretinde valilik bahçesinde görüştüğü 9 yaşındaki Arda Türkmen, Erdoğan'ı yeniden görmek istiyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi, geldiği Ordu'da balkondan kendisine sevgi gösterisinde bulunan Arda Türkmen'le valilik bahçesinde bir süre sohbet etmişti.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın makamında kabul ettiği Türkmen, 10 ay önce görüştüğü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok özlediğini söyledi. 

Erdoğan'ın kendisiyle sohbet ettiği anın heyecanını halen yaşadığını anlatan Türkmen, "O gün ben sayın Cumhurbaşkanımızı balkonda bekliyordum. Sonra kendisine seslendim. Beni yanına çağırdı. Annem ben balkondan atlarım diye çok korktu. Daha sonra yanına giderek onunla bir süre sohbet ettim. Kendisini çok sevdiğimi söyledim. Kendisi de bana sarılıp sohbet etti. Onunla fotoğraf çektirdik. Her şey çok güzeldi" dedi.

Erdoğan ile yeniden görüşerek sohbet etmek istediğini ifade eden Türkmen, "Sayın Cumhurbaşkanımızı çok özledim. Tekrar kendisiyle sohbet ederek sarılmak istiyorum" diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz ise Türkmen'e, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı ilk Ordu ziyaretinde kendisiyle görüşmesine yardımcı olacağı sözünü verdi.