Cinayet zanlısının kaçış görüntüleri bulundu

Cinayet zanlısının kaçış görüntüleri bulundu
Cinayet zanlısının kaçış görüntüleri bulundu
- Ordu'da eski patronunu tabancayla vurarak öldürdüğü iddiası ile gözaltına alınan zanlının olay yerinden kaçış anının yer aldığı güvenlik kamerası kaydı bulundu

ORDU (AA) - Ordu'nun Altınordu ilçesinde eski patronunu tabancayla öldürdüğü iddiası ile gözaltına alınan zanlının olay yerinden kaçış anının yer aldığı güvenlik kamerası kaydı bulundu.

Durugöl Mahallesi'nde lokanta işleten Hasan Efendioğlu'nun vurularak öldürüldüğü cadde üzerinde bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerası görüntülerine ulaşıldı. Görüntülerde zanlı K.T'nin olayın ardından kaçtığı, Efendioğlu'nun arkadaşlarının ise zanlının peşinden koştuğu görülüyor. 

Durugöl Mahallesi'nde lokanta işleten Hasan Efendioğlu, bir süre önce işten ayrılan K.T. (17) ile henüz belirlenemeyen nedenle tartışmaya başlamış, tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine K.T'nin tabancayla ateş açtığı Efendioğlu, ağır yaralanmıştı. 112 Acil Servis ekibinin ilk müdahalesinin ardından Ordu Devlet Hastanesine kaldırılan Efendioğlu kurtarılamamış, zanlı ise gözaltına alınmıştı.


    ETİKETLER:

    ,

    güvenlik

    ,

    Cadde