Fatsa Halk Eğitim Merkezi'nin yıl sonu sergisi açıldı

Fatsa Halk Eğitim Merkezi'nin yıl sonu sergisi açıldı
Fatsa Halk Eğitim Merkezi'nin yıl sonu sergisi açıldı
ORDU (AA) - Fatsa Halk Eğitim Merkezi'nde yıl sonu sergisi açıldı.Fatsa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Musa Uçar, serginin açılışında yaptığı konuşmada,...

ORDU (AA) - Fatsa Halk Eğitim Merkezi'nde yıl sonu sergisi açıldı.

Fatsa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Musa Uçar, serginin açılışında yaptığı konuşmada, binleri aşan kursiyer ve kurslarla çok önemli bir eğitim yılını daha geride bıraktıklarını söyledi.

Merkezin bu yıl 300 kurs açtığını bu kurslara 5 bin 500 kursiyer katıldığını dile getiren Uçar, "Kurum olarak, okula hiç gitmemiş, okul çağını geçirmiş, belirli kademelerde bulunan insanlarımıza onların istek, ilgi ve becerilerine göre kurs açıyoruz ve sosyal , kültürel anlamda çeşitli faaliyetlerde bulunuyoruz" dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili ve adayı İhsan Şener de Halk Eğitim Merkezinin vatandaşlara çok önemli bir hizmet verdiğini dile getirdi.

Şener, "Toplumun kültür düzeyini yükseltmek, kişilerin sosyal ve kültürel gelişimini desteklemek, bilgi beceri kazandırmak, eksik kalan eğitimlerini tamamlamak, üst öğrenim sınavına hazırlamak, kültürel değerlerimizi korumak, yaşatmak, yaygınlaştırmayı öğretmek için çabalayan herkesi yürekten kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından serginin açılışı yapıldı.