Fatsa'da 17 engelliye tekerlekli sandalye dağıtıldı

Fatsa'da 17 engelliye tekerlekli sandalye dağıtıldı
Fatsa'da 17 engelliye tekerlekli sandalye dağıtıldı
ORDU (AA) - Türk Kızılayı Fatsa Şubesi tarafından 17 engelli kişiye tekerlekli sandalye yardımı yapıldığı bildirildi.Türk Kızılayı Fatsa Şube Başkanı...

ORDU (AA) - Türk Kızılayı Fatsa Şubesi tarafından 17 engelli kişiye tekerlekli sandalye yardımı yapıldığı bildirildi.

Türk Kızılayı Fatsa Şube Başkanı Erdi Şevketoğulları, belirledikleri ihtiyaç sahipleri veya kendilerine başvuruda bulunan kişilere yardım etmeye devam ettiklerini söyledi.

Özellikle ramazanda ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşarak onları mutlu etmek istediklerini belirten Şevketoğulları, şunları kaydetti:

"İhtiyaç sahibi vatandaşlara Kızılay olarak her türlü gıda yardımında bulunup, bu güzel günlerde gönülleri hoş etmeye çalışıyoruz. Şubemize önceden yapılan başvuru neticesinde ihtiyaç sahibi 17 kardeşimize tekerlekli sandalyelerini teslim ettik. Kızılay olarak engelli kardeşlerimizin de her zaman yanındayız. Onların dertleriyle dertlenip sevinçleriyle seviniyoruz. Engelsiz bir dünyada tekerlekli sandalyelerimizin vatandaşlarımıza kolaylık getirmesini temenni ederim."

Ramazan ayında kan bağışının önemine de dikkat çeken Şevketoğulları, mübarek ayda herkesi daha çok kan bağışında bulunmaya davet etti.