Fatsa'da kadınlar plajı yapılıyor

Fatsa'da kadınlar plajı yapılıyor
Fatsa'da kadınlar plajı yapılıyor
ORDU (AA) - Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yapımı devam eden Kadınlar Plajı'nın ramazan ayından sonra hizmete gireceğini söyledi.Çalışmalar...

ORDU (AA) - Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yapımı devam eden Kadınlar Plajı'nın ramazan ayından sonra hizmete gireceğini söyledi.

Çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi alan Anlayan, yaptığı açıklamada, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projenin kadınlar tarafından büyük bir sevinçle karşılandığını belirtti.

Böyle bir projeyi hayata geçirdikleri için emeği geçen herkese teşekkür ettiğini ifade eden Anlayan, "İnşallah bu sezon hava ve çevre koşulları arzu ettiğimiz gibi giderse çalışmalar tamamlanacak. Hayırlı, uğurlu olsun. Kadınlar Plajı'nın sadece denize girilen bir alan olmaktan ziyade farklı sosyal faaliyet ve ihtiyaçları da barındıracak. Çalışmalar hızla devam ediyor, Ramazan ayından sonra bitirilmesi için gayret ediliyor" dedi.

Anlayan, büyükşehir belediyesi tarafından yapılan yol, su ve kanalizasyon çalışmalarıyla ilçedeki 50 yıllık sorunların çözüldüğünü kaydetti.