Fatsa'da uyuşturucu operasyonları

Fatsa'da uyuşturucu operasyonları
Fatsa'da uyuşturucu operasyonları
ORDU (AA) - Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından 2014...

ORDU (AA) - Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından 2014 yılı içerisinde 47 kilo toz esrar, 2 kilo kubar esrar maddesi ve 678 adet extacy hap ele geçirildiği bildirildi.

Fatsa Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 2014 yılında ilçede ele geçirilen uyuşturucu maddelerin türü ve miktarı hakkında bilgi verildi.

Yapılan açıklamada, "2014 yılı içerisinde çeşitli zaman ve mekanlarda I.D., T.S. ve E.S'nin üzerinde yapılan aramada 38 gram bonzai, C.K'nin üzerinde 47 kilo toz esrar, E.S. ve C.Ş'nin üzerinde 678 adet extacy, E.C, Ö.B, R.K, T.M, S.Ö, E.K. ve A.K'nin üzerinde 2 kilo 206 gram kubar esrar maddesi ve Ş.G'nin üzerinde 25 gram Hint keneviri bitkisi ele geçirildi" denildi.

Açıklamada, uyuşturucuyla etkin bir şekilde mücadele edileceği ve uyuşturucu tacirlerine göz açtırılmayacağı ifade edildi.