Gazeteci Eyi, dünya evine girdi

Gazeteci Eyi, dünya evine girdi
Gazeteci Eyi, dünya evine girdi
ORDU (AA) - Anadolu Ajansı (AA) serbest muhabirlerinden ve Mir Kuzey Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Sefa Eyi, Havva Kırlak'la dünya evine...

ORDU (AA) - Anadolu Ajansı (AA) serbest muhabirlerinden ve Mir Kuzey Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Sefa Eyi, Havva Kırlak'la dünya evine girdi.

Fatsa Kültür Sarayında düzenlenen düğün törenine, çiftin yakınlarının yanı sıra Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, AK  Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, AK Parti Milletvekili adayları Ergün Taşçı ve Mehmet Kara, AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Uçar, Saadet Partisi Fatsa İlçe Başkanı İsmail Koçan, Fatsa Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Ayhan Baş, Mir Kuzey Gazetesi İmtiyaz Sahibi Niyazi Yeşiller, birçok siyasetçi, mülki amir, yerel yönetici, bürokrat ve davetliler katıldı.

Çiftin nikahını Fatsa Belediye Başkanı Anlayan kıyarken, nikah şahitliklerini ise Vali Balkanlıoğlu, CHP Milletvekili Torun, AK Parti milletvekili adayları Taşçı ve Kara, AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk ve Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı yaptı.