Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Ordu Milletvekili adayı Metin Gündoğdu, Altınordu Ziraat Odasını ziyaret etti

ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili adayı Metin Gündoğdu, seçim çalışmaları kapsamında Altınordu Ziraat Odasını ziyaret etti.

Gündoğdu, ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, kendisinin de çiftçi çocuğu olduğunu, her zaman çiftçilerin yanında olduğunu ifade etti.

Bahçeyi, tarlayı, sıkıntıları bilen, bütün dertleri çeken biri olduğunu ifade eden Gündoğdu, "Fındık bahçesine giren biriyiz. Biz toprağı biliyoruz. Toprağın içinden geldik. Bu bölgede toprağına çiftçilerimiz en iyi şekilde sahip çıkmaktadır. Aynı zamanda çiftçilerimiz birer asker gibidir. Bu zamanda bu bölgeye terör giremediyse, bunun asıl nedeni barınamama yani çiftçilerimizin toprağını beklemesi, birer asker gibi toprağına, vatanına sahip çıkmasıdır" dedi.

Gündoğdu, 1 Kasım'da yapılacak seçime değinerek, "Biz 1 Kasım'dan sonra Meclis'te olduğumuzda ilk işimiz, çiftçilerimizin menfaatine olacaktır. 4 Ekim'de seçim beyannamemiz açıklanınca Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız ile görüştük ve alan bazlı gelir desteğinin de bundan sonra devam edeceğini söyledi. Buradaki ziraat odamız ne kadar güçlü ve verimli olursa çiftçimizin ürünü de o kadar verimli ve kaliteli olur. Ben destekleriniz için sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte gücümüze güç katarak önümüzdeki dönemde çok daha başarılı ve güzel şeyler yapacağız" diye konuştu.

Altınordu Ziraat Odası Başkanı Uğur Cörüt ise 1 Kasım 2015'te yapılacak seçimlerde AK Parti 'den milletvekili adayı olan Metin Gündoğdu'ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Cörüt, milletvekili adayı Metin Gündoğdu'ya Alan Bazlı Gelir Desteğinin devam etmesi, fındık ürünün desteklenmesi, fındık üreticilerinin sorunlarının çözümü noktasında projeler noktasında Milletvekili olarak Ankara 'ya gittiklerinde destek olmalarını istedi.