Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili adayı Metin Gündoğdu, seçim çalışmaları kapsamında Altınordu ilçesindeki bazı mahalleri ziyaret ederek...

ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili adayı Metin Gündoğdu, seçim çalışmaları kapsamında Altınordu ilçesindeki bazı mahalleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretleri kapsamında Şenocak, Gerce, Erenli, Alınca, Kovanlık, Gökömer, Daştekne, Zafer Köyü, Kabalı Mahallesi ve Topluca mahallelerini gezen Metin Gündoğdu'ya, AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk,  Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ile partililer eşlik etti. 

Ziyaretlerinde vatandaşlardan 1 Kasım seçimlerinde destek isteyen Gündoğdu, "Biz vatanımız için, hemşehrilerimiz için bu yola çıktık. Bölgemizin ve şehrimizin daha güzel günlere gitmesi için elimizden geleni yapacağız. Başbakan Yardımcımız Sayın Numan Kurtulmuş ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz da Ordumuz için ellerinden geleni yapıyor. İnşallah 1 Kasım'da sandıktan tek başına iktidar çıkacak ve istikrar devam edecek. İstikrar ortamının hakim olması ile vatandaşa hizmet götürmek çok daha kolay olacak" dedi.

Öte yandan, Gündoğdu'yu telefonla arayan  Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu da telefonun hoparlörü yardımıyla vatandaşlara hitaben kısa bir konuşma yaptı.