Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ORDU (AA) - CHP Ordu Milletvekili ve milletvekili adayı Mustafa Adıgüzel, seçim çalışmaları kapsamında İkizce ilçesinde ziyaretlerde...

ORDU (AA) - CHP  Ordu Milletvekili ve milletvekili adayı Mustafa Adıgüzel, seçim çalışmaları kapsamında İkizce ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Adıgüzel, ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, CHP'nin ortaya koyduğu projelerle toplumun her kesiminin sorunlarına çare olmaya devam ettiğini söyledi.

CHP iktidarıyla rahat bir nefes alma fırsatı sağlayacaklarını savunan Adıgüzel, kredi kartı ve bireysel kredi borcundan dolayı takibe alınan borçlara ilişkin çözüm önerilerini anlattı.

Çiftçilerin tarım krediye olan borçlarını, ödenebilir koşulları sağlayarak yeniden yapılandıracaklarını belirten Adıgüzel, "Milletin efendisi olarak gördüğümüz çiftçi kardeşlerimize mevcut iktidarca yapılan zulme 'dur' demek CHP'nin namus borcudur. Yeter ki isteyelim, bir olalım, birlik olalım. Yandaştan yana değil, vatandaştan yana olan CHP'ye destek olsunlar. 'Önce İnsan, Önce Birlik ve Önce Türkiye ' anlayışı ile her vatandaşımızın derdine derman olacağız" dedi.