Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili adayı Metin Gündoğdu, seçim çalışmaları kapsamında Aybastı, Altınordu ve Kayabaş ilçelerini ziyaret...

ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili adayı Metin Gündoğdu, seçim çalışmaları kapsamında Aybastı, Altınordu ve Kayabaş ilçelerini ziyaret etti. 

Ziyatlerinde esnafla sohbet eden Gündoğdu, 1 Kasım seçimlerinde destek istedi. 

Daha sonra açıklamalarda bulunan Gündoğdu, "Bizler, hizmet için, Ordu için, gençlerimiz, işçilerimiz, emeklilerimiz, engellilerimiz, esnafımız için yani toplumun her kesimini temsil etmek adına bu yola çıktık. Ankara 'ya gittiğimizde 3 metrekare bir odada sabahtan akşama kadar oturacaksam, sadece kendi işimi takip edip Ordu'ya ve hemşehrilerime bir faydam olmayacaksa milletvekili de olmak istemem" diye konuştu.

" Türkiye 'de istikrarın devam etmesi için tek parti iktidarı bir mecburiyettir" diyen Gündoğdu,  "Koalisyon hükümetleri ülkeyi çekiştirerek yıpratırlar. Tek başına iktidar olma ihtimali olan tek parti de AK Parti 'dir. Hükümet, belediyeler ve milletvekili aynı partiden olunca hizmet getirmek daha kolay olur. Tüm hemşehrilerimiz bunun farkında" ifadesini kullandı.