Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ORDU (AA) - CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ordu ziyareti sırasında gösterilen teveccühten dolayı memnun...

ORDU (AA) - CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'na Ordu ziyareti sırasında gösterilen teveccühten dolayı memnun kaldıklarını söyledi.

Torun, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ordu'ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'nun Ünye, Fatsa ve Altınordu mitinglerini değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu'nun, esnafın ve halkın yoğun ilgisinden dolayı zor anlar yaşadığını dile getiren Torun, "Ordu'ya miting için gelen Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu, Ünye, Fatsa ve Altınordu ilçelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Cadde boyunca esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Kılıçdaroğlu, bol bol vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Orduluların ilgisinin yoğun olması gözlerimizden kaçmadı ve bu durumdan Sayın Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu da çok memnun oldu" dedi.

Torun, Kılıçdaroğlu'nun, korumasız bir şekilde halkla kucaklaştığını kaydederek, sözlerini şöyle tamamladı:

"Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu, Ünye, Fatsa ve Altınordu ilçelerinde çeşitli ziyaretler yaptı. Burada en dikkat çekici nokta ise korumasız ve yan yana vatandaşlarımızla yürümesi ve sohbet etmesiydi. Onların gözlerinin içine bakarak, samimi bir sohbet diyaloğu yaşadı. Kılıçdaroğlu'yla özel konuşmalarımız oldu. Bu konuşmalarda Kılıçdaroğlu, Ordu'nun eski parlak günlerine dönmesi için her türlü katkıyı sunacağını belirtti. Bu noktada iktidar olmamız halinde Ordu eski parlak günlerine kavuşacaktır."