Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili adayları İhsan Şener, Oktay Çanak, Nilgün Tomakin ve Şakir Çoban, Gürgentepe, Mesudiye ve Kabadüz ilçelerinde...

ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili adayları İhsan Şener, Oktay Çanak, Nilgün Tomakin ve Şakir Çoban, Gürgentepe, Mesudiye ve Kabadüz ilçelerinde vatandaşlarla buluştu.

Gittikleri ilçelerde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Ordu Milletvekili adayları, 7 Haziran'da yapılacak seçim için destek istedi. 

AK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili adayı İhsan Şener, yaptığı açıklamada, "Başbakan Yardımcımız Sayın Numan Kurtulmuş  önderliğinde hedefimizi 5'te 5 belirleyerek çalışmalara başladık. Ankara 'ya bir birinden değerli 5 milletvekili ile güçlü gitmek istiyoruz. Ordu'ya 13 yılda yapılamaz denilen bir çok şey AK Parti hükumetleri döneminde gerçekleşti. Biz heyecanımızı kaybetmeden her dönem yeni yatırımlar hayata geçirme gayreti içinde olduk. Bu dönem yapılmayan diğer yatırımları hayata geçireceğiz. Yıllardır ihmal edilen bir memleketi ayağa kaldırma seferberliği içerisindeyiz" dedi.

Yeni Türkiye 'de ikinci yarının 7 Haziran'dan sonra başlayacağını belirten Şener, "İlk yarıda AK Parti'nin Ordu'ya ve Türkiye'ye yaptığı hizmetler ortada. İnşallah ikinci yarıda memleketimizin her karışını imar edeceğiz. Havalimanı, Çevre yolu, Karadeniz - Akdeniz yolu, üniversite, kayak tesisi, botanik park gibi büyük yatırımların karşılığını bu dönem alacağız" diye konuştu.

Şener, AK Parti'nin kadınlara büyük önem verdiğini söyleyerek, "Türkiye'nin bir çok yerinde olduğu gibi Ordu'da da listede bir kadın kardeşimiz bulunuyor. Nilgün hanım, TBMM'de kadınların sesi olacaktır. AK Parti milletin sesi olacaktır" ifadesinde bulundu.

Program kapsamında Gürgentepe, Mesudiye ve Kabadüz'ün esnafları ziyaret edilerek vatandaşlarla toplantılar düzenlendi.