Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- MHP 25. Dönem Ordu Milletvekili Adayı Cemal Enginyurt seçim çalışmalarını Altınordu ilçesinde sürdürdü

ORDU (AA) - Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) 25. Dönem Ordu Milletvekili Adayı Cemal Enginyurt seçim çalışmalarını Altınordu ilçesinde sürdürdü. 

Partililer ile birlikte Yenimahalle'de esnafları gezen Enginyurt'un vatandaşlardan destek istedi. 

Bazı çocukların bozkurt işareti ile karşıladığı Enginyurt, çocukları kucağına alarak bir süre ilgilendi. 

Ziyaretlerinden esnaflarının sorunlarını dinleyen Enginyurt, "Yenimahalle'de yaptığımız esnaf ziyaretlerinde gördük ki sorun ve sıkıntıların çözümü noktasında henüz bir gelişme kaydedilmemiş. Esnaflarımız yine siftah yapmadan kepenk kapatıyor, çekler, senetler yine ödenmiyor. Borç yükü ise almış başını gidiyor. Ülke ekonomisi perişan, Ordu ekonomisi perişan, esnaflarımız ise iflas etmemek, iş yerlerini kapatmamak için olağanüstü bir sabırla direnmeye çalışıyor" dedi. 

"7 Haziran'da inşallah MHP iktidarı ile bu sıkıntılar topyekun sona erecek" diyen Enginyurt, "Ordu'da MHP'ye müthiş bir ilgi var. Bu yükselişimiz, gördüğümüz bu karşılık MHP'nin iktidar olacağını müjdeliyor. Biz esnaflarımıza, memur, işçi ve emeklilerimize devlet sözü verdik. Devlet sözümüze Allah razı olsun hemşehrilerimiz büyük bir teveccüh gösterdi. İktidar yolundaki yükselişimize, Ordulular da verdiğimiz devlet sözümüze itibar ederek 7 Haziran'da mutlaka MHP'yi iktidar yapacaktır" ifadesinde bulundu.