Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili adayı İhsan Şener, Fatsa İlçe Teşkilatı sandık görevlileri ile toplantı yaparak bazı...

ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili adayı İhsan Şener, Fatsa İlçe Teşkilatı sandık görevlileri ile toplantı yaparak bazı uyarılarda bulundu.

Şener, 7 Haziran'da görevli olan sandık görevlilerinin çok dikkatli olmasını isteyerek sandıktan çıkan sonuçların mutlaka fotoğrafının çekilmesi konusunda ikaz etti.

AK Parti 'nin seçim süresince kimseye haksızlık etmeden çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Şener, şunları kaydetti:

"Biz kimseye haksızlık yapmak istemiyoruz ama AK Parti'ye kimse de haksızlık yapmamalıdır. Her birimiz bu hususta azami dikkat göstermeliyiz. Eğer sandık sonuçlarında bir anlaşamamazlık söz konusu olduğunda sizlerin bizlere verdiği bilgiler ile hareket edeceğiz. Sandıkta sayım bittikten sonra mutlaka 1 nüsha tutanak alacak, bu tutanağın resmini çekerek Seçim Koordinasyon Merkezimize ulaştıracaksınız. 'Sonra verelim' gibi söylemlere aldanmayalım ve fotoğrafı mutlaka alalım. Bu bizim Türkiye genelinde resmi seçimler açıklanmadan sonuçları bilmemizi sağlıyor. Birleştirme tutanakları konusunda dikkatli olalım. Seçim bitip, tutanak haline gelene kadar asla sandık başlarından ayrılmayalım."

Fatsa İlçe Teşkilatı yönetiminde 13 yıl boyunca görev alan üyelere de teşekkür eden Şener, "Sorumluluk üstlenmiş, sonradan gönüllü olmuş, vazifelerini sonraki arkadaşlarına devretmiş, gönül rahatlığıyla birlik ve beraberlik içinde oturmak, birlikte dertleşmek, güç birliği yapmak, birbirimizi severek ve birbirimize selam verebilmek, birbirimizle kol kola olabilmek ancak AK Partililere yakışan bir durumdur. Ben herkesi tebrik ediyorum" diyerek sözlerine son verdi.