Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili adayı İhsan Şener, seçim çalışmaları kapsamında Kumru'da miting düzenledi.Şener burada yaptığı...

ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili adayı İhsan Şener, seçim çalışmaları kapsamında Kumru'da miting düzenledi.

Şener burada yaptığı konuşmasında, 13 yılda Kumru'ya yapılan yatırımları anlatarak, muhalefetin sözlerini eleştirdi.

Kumru'da coşkulu kalabalığa seslenen Şener, "İnşallah 5'te 5 olacak. Bu meydanlara gelip bir sürü vaadlerde bulundular. Biz söz verdik mi yaparız, kimseyi aldatmadık bu zamana kadar. Kimseyi aldatmayacağız ama aldanmayacağız da. Onların kuru vaatlerine, gerçekleşmesi zor vaatlerine, zihin çelmelerine aldanmayacağız" dedi.

Muhalefetin tek hedefinin AK Parti'yi yıkmak olduğunu gelecek planlarının olmadığını söyleyen Şener, "Muhteşem 3'lünün birbiriyle hiçbir sorunu yok. Ne CHP 'nin, MHP ile, Ne MHP'nin HDP ile hiçbir sorunu yok. Sorun ne ? AK Parti gitsin. AK Parti giderse ne olacak. Onlar krizden, derin yapılardan, başka ülkelerin istihbaratlarıyla beslenen siyasi partilerdir. Biz milletimizle yola çıktık. 2002'de yola çıktık, yola çıktığımız günden beri sizinle beraberiz. Yolumuza sizinle gidiyoruz. Her defasında yolumuzu kesmek istediklerinde size müracaat ettik. 'Ey milletimiz bunlar derin yapılarla bu oyunları oynuyorlar, sizin yolunuzu kesmek istiyorlar' dedik bizimle oldunuz. Milletimize yürekten teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

Şener şunları kaydetti:

"1908'de Abdülhamid'e karşı aynı güçler aynı oyunları oynadılar.  1960'da rahmetli Menderese, 1980'de sivil hayata karşı, 1990'larda rahmetli Özal'a, 28 Şubat sürecinde rahmetli Erbakan'a aynı güçler aynı oyunları oynadı. Ama artık millet kadere el koydu. Artık kaç defa harekete geçtiler de millet el koydu. Şimdi aynı oyunu 3 parti bir de Pensilvanya oynuyor. Milletimiz bunun farkında. Gereken dersi 7 Haziran sabahı verecek. Milletimiz yeniden destan yazarak dünyaya haykıracak."

Kumru'ya yapılan yatırımları anlatan Şener, "Fatsa-Kumru-Niksar yolu çalışmaları sürüyor, devam edecek. 2-B ile ilgili sorunlarınız var, düzeltiyoruz. 8 komisyon çalışmalarını sürdürüyor, meclisten kararını çıkartacağız. Kumru'ya akıllı hastane ve İmam Hatip külliyesi yapıyoruz. Su sorunu var bunu da Çağlayan ve Kumru göleti yapılarak çözeceğiz. Çalışmalara başlandı. Yeni dönemde Ordu'ya yapılacak 5 Mega projeyle artık Ordu göç alan il olacak" ifadesini kullandı.