Genel Seçimlere Doğru

Genel Seçimlere Doğru
Genel Seçimlere Doğru
- AK Parti Ordu Milletvekili adayı Taşçı: "Partimizin seçim beyannamesi; kanayan, yara olmuş her soruna neşter vuracak bir beyannamedir."

ORDU (AA) - AK Parti Ordu 4. sıra milletvekili adayı Ergün Taşçı, "Partimizin seçim beyannamesi, kanayan, yara olmuş her soruna neşter vuracak bir beyannamedir" dedi.

Taşçı, Ünye ilçesinde Sanayi Sitesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Seçim sürecinde Ordu'nun tüm ilçe ve mahallelerini gezerek her vatandaşa ulaşıp sorunları dinleyeceklerini belirten Taşçı, "Vatandaşımıza neden Türkiye 'de AK Parti'nin tek başına iktidara gelmesi gerektiğini anlatmaya çalışıyoruz. Vatandaşımız da süreci çok iyi değerlendiriyor. Şu aşamada her şey çok güzel gidiyor. İnşallah 1 Kasım'da zafer Ak Parti'nin olacaktır" diye konuştu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı seçim beyannamesini de değerlendiren Taşçı, kaynakları belli olan, ayağı yere basan bir seçim beyannamesi ile karşı karşıya olduklarını ifade ederek, şunları söyledi:

"Kaynağı belli olan, projesi, hedefi, ne zaman , nasıl yapılacağına ilişkin tüm detayların ekonomi kurmaylarıyla, bürokrasideki insan kaynaklarıyla çalışılmış ve Türkiye'de insanları umutlandıran, heyecanlandıran bir çalışmadır. Partimizin seçim beyannamesi, kanayan, yara olmuş her soruna neşter vuracak bir beyannamedir. 1 Kasım'dan sonra inşallah AK Parti tek başına iktidar olduğunda, seçim beyannamesi hükümet programına dönüşecek. Seçim beyannamesi açıklandığı andan itibaren gözlemliyoruz ki çok olumlu tepkiler alıyoruz."

Taşçı'ya, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, AK Parti İlçe Başkanı Arif Ergün ve partililer eşlik etti.