İlim ve Fikir Gönüllüleri Derneği gençlerle buluştu

İlim ve Fikir Gönüllüleri Derneği gençlerle buluştu
İlim ve Fikir Gönüllüleri Derneği gençlerle buluştu
ORDU (AA) - Ünye İlim ve Fikir Gönüllüleri Derneğince gençlere yönelik program düzenlendi.Dernek Başkanı Orhan Güler, gençlerin bu ülkenin önemli...

ORDU (AA) - Ünye İlim ve Fikir Gönüllüleri Derneğince gençlere yönelik program düzenlendi.

Dernek Başkanı Orhan Güler, gençlerin bu ülkenin önemli değeri olduğunu belirterek, gelecek için gençlerin önemine işaret etti.

Gençlerle birlikte büyümek istediklerini dile getiren Güler, "Biz gençlerimizle birlikte geniş bir aileyiz. Gençlerimiz de buna inanmışlar, buraya daha da büyüyerek gelmeye çalışıyorlar. Biz de büyükler olarak maddi ve manevi, elimizden ne geliyorsa onu sarf ediyoruz. Bütün mesaimizi gençlere harcıyoruz. Derneğimize gelerek gençlerimiz üniversiteye hazırlanıyor. Biz gençlerimizle yolumuza devam edeceğiz. Siz gençler de bizlerin destekçisi olursanız mutlu oluyoruz" dedi.

Programa katılan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise "Buraya gelirken başka fikir ve düşüncedeki arkadaşlarınızı da getirin ki halka genişlesin. Kendinizin cevaplayamadığı sorular varsa hiç çekinmeden gelin, vakit bulabildiğimiz ölçüde sizlerleyiz" ifadesini kullandı.