Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Orduspor Teknik Direktörü Özcan: - "Peş peşe yediğimiz goller oyundan düşmemize neden oldu" - Manisaspor Teknik Direktörü Mutlu: - "Biz de en az onlar kadar koşarak maçı kazanmayı bildik"

ORDU (AA) - PTT 1. Lig 'de sahasında Manisaspor'a 6-1 yenilen Orduspor 'un Teknik Direktörü Hüseyin Özcan, "Peş peşe yediğimiz goller oyundan düşmemize neden oldu" dedi. 

Özcan, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, oyunu ilk yedikleri gole kadar dengede tutmayı başardıklarını söyledi. 

Penaltıdan yedikleri golle maçta geriye düştüklerini anlatan Özcan, takım olarak en büyük sorunlarından birinin ilk golü kalelerinde gördükten sonra oyundan düşmeleri olduğunu vurguladı. 

Orduspor olarak ligde onurlarıyla mücadele etmeye çalıştıklarını ifade eden Özcan, şöyle konuştu:

"İlk yarı yediğimiz iki golün ardından ikinci yarıya da iyi başlamamıza rağmen ofsayt tartışmalarının olduğu bir golle üç farklı geriye düştük. Devamında peş peşe yediğimiz goller oyundan düşmemize neden oldu. Gerek teknik heyet gerekse oyuncular, takımımız için onurlu bir mücadele veriyoruz. Buna rağmen hangi şartlar altında çalıştığımızı bilmeden tribünlerden şahsıma karşı yapılan söylemleri kınıyorum. Bu kulübe bir şeyler katmak için buraya gelmiş bir teknik adamım. Bu hakaretleri ne ben ne de oyuncularım hak ediyor." 

- Manisaspor cephesi

Manisaspor Teknik Direktörü Dilaver Mutlu ise takım halinde iyi mücadele ettiklerini dile getirdi. 

Müsabaka öncesi oyuncularına Orduspor'un genç oyunculardan kurulu ve çok koşan bir ekip olduğunu söylediğini aktaran Mutlu, "Biz de en az onlar kadar koşarak maçı kazanmayı bildik. Aslında maç için çok konuşulacak bir şey yok. Bizim için evimizde üst üste oynayacağımız iki maç çok önemli. Bu maçları kazanarak alt sıralardan kurtulmak istiyoruz" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Orduspor

  ,

  PTT 1. Lig

  ,

  Lig

  ,

  genç

  ,

  maç

  ,

  Karşı

  ,

  ofsayt