Milletvekili genel seçiminin ardından

Milletvekili genel seçiminin ardından
Milletvekili genel seçiminin ardından
ORDU (AA) - Resmi olmayan sonuçlara göre 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde CHP'den Ordu milletvekili seçilen Seyit Torun, kendilerine oy...

ORDU (AA) - Resmi olmayan sonuçlara göre 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde CHP 'den Ordu milletvekili seçilen Seyit Torun, kendilerine oy veren, vermeyen herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Torun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, milletvekili sayısı olarak istediklerini aldıklarını ama oy sayısı olarak beklentilerinin karşılanmadığını belirtti.

Vatandaşları daha iyi koşullar içerisinde yaşatma çabasında olacağını ifade eden Torun, "Bize oy atan, atmayan herkese çok teşekkür ediyorum. Biz Ordu için bundan sonra önümüze bakacağız. Ordu'ya neler katabiliriz ve Ordu'nun sorunlarını nasıl çözebiliriz, onun üzerine çalışacağız. Vatandaşlarımızı daha iyi koşullar içinde nasıl yaşatırız, onun çabası içinde olacağız" dedi.

Torun, Ordu'nun ekonomisini mutlaka ve mutlaka güçlendirmek zorunda olduklarını ifade ederek, şunları söyledi:

"Benim seçimde söylediklerim, bir seçim propagandası değildi. Ben bu zamana kadar hep samimi olmaya çalıştım. Ben aynı duygularla halkımın emrinde ve hizmetindeyim. Gücüm yettiğince, bilgi ve birikimimle halkıma hizmet edeceğim. Ordu'nun mutlaka ve mutlaka ekonomisini güçlendirmek zorundayız. Ordu'yu sadece fındığa bağımlı olmaktan kurtarmak zorundayız. Ordu'nun gelişmesi için, yatırımların gelmesi ve istihdamın gelişmesi için katkıda bulunmalıyız. İnsanımızın yaşam kalitesini artırmak için yoluyla suyuyla her anlamda hizmetkar olmalıyız. Ben Ordu'nun menfaatleri açısından diğer Ordu milletvekilleriyle uzlaşı içerisinde olacağım. Seçim bitti, şimdi vereceksek hizmetin kavgasını vereceğiz."