Milletvekili genel seçimlerinin ardından

Milletvekili genel seçimlerinin ardından
Milletvekili genel seçimlerinin ardından
ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili seçilen Oktay Çanak, 7 Haziran seçimlerinin ardından ilçelere teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi.Çanak,...

ORDU (AA) - AK Parti Ordu Milletvekili seçilen Oktay Çanak, 7 Haziran seçimlerinin ardından ilçelere teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi.

Çanak, ilçelere ziyaretlerde bulunarak parti teşkilatlarına ve vatandaşlara gösterdikleri ilgi ve verdikleri destek için teşekkür etti.

Teşkilat ziyaretlerinde konuşma yapan Çanak, 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan ve kuruluşunun 15. ayında tek başına iktidar olan AK Parti'nin, 13 yıldır Türkiye 'de adeta devrim niteliğinde reformlar yaptığını belirtti.

Genel seçimde ortaya çıkan sonuca saygı duyduklarını ifade eden Çanak, şunları söyledi:

"AK Parti her şartta bu ülkeye hizmetini sürdürecektir. 7 Haziran seçim sonuçlarında, milletin verdiği karara her zaman saygılıyız. TBMM çatısı altında Ordu milletvekili olarak Ordu'ya ve Türkiye'ye bir parlamenter olarak hizmet edeceğim. Tek hedefimiz bu şehre, Ordu'ya, Türkiye'ye en iyi şekilde hizmet etmek. Ordu'da halen çalışmaları süren yatırımların sonuna kadar takipçisi olacak, bu hizmetlerin kazandırılması için elimizi taşın altına sokacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın."