Milletvekilleri mazbatalarını alıyor

Milletvekilleri mazbatalarını alıyor
Milletvekilleri mazbatalarını alıyor
- AK Parti'den Ordu milletvekili seçilen Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş mazbatasını aldı

ORDU (AA) - AK Parti 'den 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Ordu milletvekili seçilen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş mazbatasını aldı. 

Adalet Sarayı binasına gelişinde partililer tarafından karşılanan Kurtulmuş'a mazbatasını düzenlenen törenle İl Seçim Kurulu Başkanı Cengiz Sert verdi.

Törenin ardından konuşan Kurtulmuş, seçim sürecinde kendilerine destek veren tüm Ordululara teşekkür etti. 

Mazbatalarını almalarıyla birlikte yeni dönemde kendilerine oy vermiş veya vermemiş tüm hemşehrilerinin haklı oldukları davaların takipçisi olacaklarını vurgulayan Kurtulmuş, insanlığın daha iyi yerlere gidebilmesi için bütün birikimleriyle mücadele edeceklerini söyledi. 

Kurtulmuş, seçim sonuçlarının ardından hayırlı bir hükümet alternatifinin ortaya çıkacağına yürekten inandığını belirterek, şöyle konuştu:

"Seçim sırasında söylediğimiz her lafın arkasında olduğumuzun, imkanlarımız olduğu müddetçe verdiğimiz hiçbir sözün unutulmayacağının bilinmesini isterim. İnşallah bundan sonraki süreçte meselelerimizi çok daha yakın şekilde konuşacağız. Her kim Ordu'nun, ülkenin, milletimizin hayrına bir söz söylerse en hızlı şekilde koşuyor olsak bile durur ve söylenen doğru söze kulak verir, onun gerçekleşmesi için gayret sarf ederiz. Bizim şahsımız, Ordu ve Türkiye  için bu mazbataların hayırlı işlerde aracı olmasını temenni ediyorum." 

Törende Kurtulmuş'un yanı sıra AK Parti 'den milletvekili seçilen İhsan Şener ve Oktay Çanak da mazbatalarını aldı.