Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz:

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz:
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz:
- "Vatandaşa hizmet için mesai kavramı gözetmeksizin çalışacağız"

ORDU (AA) - Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, "Vatandaşa hizmet için mesai kavramı gözetmeksizin çalışacağız" dedi.

Yılmaz, Ordu Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından kurum içi koordinasyon ve 2014 yılı değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada, bir anket firması tarafından yapılan araştırmada en başarılı belediyeler arasında gösterilmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Yeni kurulan bir belediye olarak vatandaşa hizmet noktasında kısa sürede başarıyı yakaladıklarını vurgulayan Yılmaz, şöyle konuştu:

"Özellikle karla mücadelede yapılan çalışmalarla ilgili olarak tüm ekiplerimize yürekten teşekkür ediyorum. Kar yağışı durduktan 24 saat sonra tüm mahalle yollarını açacağımızı söylemiştik ancak ekiplerimiz kar yağışının ardından 6-7 saatlik süre içerisinde yolları ulaşıma açık tutmayı başardı. Bazı yerlerde Karayollarının açması gereken yolları da büyükşehir ekiplerimiz açtı. Bazen arkadaşlarımız üç gün boyunca uykusuz çalıştı ancak vatandaşımızı mağdur etmedi."

Amaçlarının Ordu'nun parmakla gösterilen bir şehir olması olduğunu vurgulayan Yılmaz, "Ordu için adil ve adaletli olacağız. Vatandaşa hizmet için mesai kavramı gözetmeksizin çalışacağız. Bizim derdimiz memleketimizi kalkındırmak. Herkesin farklı siyasi görüşleri olabilir ancak bizim ortak sevdamız Ordu'dur. Biz Ordu'yu yüceltmekten başka bir gaye taşımıyoruz. Bu yolda sizler bizim en yakın mesai arkadaşlarımızsınız. Hep birlikte çalışıp, Orduluların duasını alırsak bundan büyük mutluluk olmaz" ifadelerini kullandı.